BLACK SEA WINNER 2016 - КРАЕ Н СРОК - 8 юни 2016 /СРЯДА/

От 13 до 18 Юни 2016 Българска Републиканска Федерация по кинология Ви кани да посетите

BLACK SEA WINNER 2016

6 x МЕЖДУНАРОДНИ КИНОЛОЖКИ ИЗЛОЖБИ!

ЕДНА СЕДМИЦА НА БРЕГА НА МОРЕТО!

13 Юни 2016 /Понеделник/ - CACIB - 16:00 часа
14 Юни 2016 /Вторник/ - CACIB - 16:00 часа
15 Юни 2016 /Сряда/ - CACIB - 16:00 часа
16 Юни 2016 /Четвъртък/ - CACIB - BLACK SEA WINNER - 16:00 часа
17 Юни 2016 /Петък/ - CACIB - 16:00 часа
18 Юни 2016 /Събота/ - CACIB - Cruft`s qualification - 10:00 часа
18 Юни 2016 /Събота/ - SUPEME BEST IN SHOW - около 14:00 часа

 

Изложбите ще се проведат на територията на 

Дружба Бей Гардън, гр. Кранево

http://www.drujbahotel-kranevo.com/

 

Начало на изложбите: 16:00 часа. Офисът на изложбата отваря в 14:30.

*CACIB Cruft`s qualification - 18.06.2016 /Събота/ - Начало 10:00 часа. Офисът на изложбата отваря в 08:30.

Съдии: 

CACIB - 13.06.2016
Beata Petkevic / Latvia/ - FCI group 1
Ferdinando Asnaghi /Italy/ - FCI group 2
Andrasz Korosz  /Hungary/- FCI group 3
Cristian Stefanescu /Romania/ - FCI groups 4, 6
Juan de Naveda /Spain/ - FCI group 5
Petru Muntean /Romania/ - FCI groups 7, 10
Vitaliy Hizhnyak /Ukraina/ - FCI groups 8, 11
Zholt Lokodi /Romania/ - FCI group 9

CACIB - 14.06.2016
Ferdinando Asnaghi /Italy/ - FCI group 1
Beata Petkevic / Latvia/ - FCI group 2
Cristian Stefanescu /Romania/ - FCI group 3
Andrasz Korosz  /Hungary/ - FCI group 4, 6
Vitaliy Hizhnyak /Ukraina/ - FCI group 5
Juan de Naveda /Spain/ - FCI groups 7, 10
Zholt Lokodi /Romania/ - FCI groups 8, 11
Petru Muntean /Romania/ - FCI group 9

CACIB - 15.06.2016
Andrasz Korosz  /Hungary/ - FCI group 1
Cristian Stefanescu /Romania/ - FCI group 2
Ferdinando Asnaghi /Italy/ - FCI group 3
Vitaliy Hizhnyak /Ukraina/ - FCI groups 4, 6
Petru Muntean /Romania/ - FCI groups 5, 11
Zholt Lokodi /Romania/ - FCI groups 7, 10
Beata Petkevic / Latvia/ - FCI group 8
Juan de Naveda /Spain/ - FCI group 9

CACIB - BLACK SEA WINNER - 16.06.2016
Cristian Stefanescu /Romania/ - FCI group 1
Radoslav Stoynov /Bulgaria/ - FCI group 2
Vitaliy Hizhnyak /Ukraina/ - FCI group 3
Petru Muntean /Romania/ - FCI groups 4, 6
Zholt Lokodi /Romania/ - FCI group 5
Ferdinando Asnaghi /Italy/ - FCI group 7
Juan de Naveda /Spain/ - FCI group 8
Beata Petkevic / Latvia/ - FCI group 9
Andrasz Korosz  /Hungary/ - FCI groups 10, 11

CACIB - 17.06.2016
Vitaliy Hizhnyak /Ukraina/ - FCI group 1
Petru Muntean /Romania/ - FCI group 2
Zholt Lokodi /Romania/ - FCI group 3
Juan de Naveda /Spain/ - FCI groups 4, 6
Cristian Stefanescu /Romania/ - FCI group 5
Andrasz Korosz  /Hungary/ - FCI group 7
Ferdinando Asnaghi /Italy/ - FCI groups 8, 10, 11
Radoslav Stoynov /Bulgaria/ - FCI group 9

CACIB - Cruft`s qualification - 18.06.2016
Zholt Lokodi /Romania/ - FCI group 1
Juan de Naveda /Spain/ - FCI group 2
Petru Muntean /Romania/ - FCI group 3
Ferdinando Asnaghi /Italy/ - FCI group 4, 6
Радослав Стойнов - FCI group 5, 11
Vitaliy Hizhnyak /Ukraina/ - FCI group 7, 10
Andrasz Korosz  /Hungary/ - FCI group 8
Cristian Stefanescu /Romania/ - FCI group 9

Краен срок за заявки - 6 Юни 2016 /Понеделник/.




Създадено от Arrakis Studio